Кошик
6 відгуків

Правила перевезення дітей в автомобілі в ЄС та інших країнах та штрафи за порушення правил

Правила перевезення дітей в автомобілі в ЄС та інших країнах та штрафи за порушення правил

 

У Європі діють дуже жорсткі правила перевезення дітей в автомобілі. Так, наявність автокрісел для дітей в машині є обов'язковою умовою. Від країни до країни можуть варіюватися лише суми штрафів та вимоги. Загальною рекомендацією є використання автокрісел для дітей, поки їм не виповниться 12 років або вони не досягнуть 135 см у висоту.

Згідно з правилами перевезення дітей в автомобілі, наявність дитячого автокрісла є обов'язковою в таких країнах: всі країни Євросоюзу, Росія, Японія (до 6 років), Австралія (до 1 року, з обов'язковим верхнім страхувальним ременем), Нова Зеландія (до 5 років), Канада і США (в залежності від регіонів).

Не обов'язково, але рекомендовано: Бельгія (від 3 до 11 років), Фінляндія (з 3 до 10 років), Хорватія (після 5 років), Китай, ПАР (рекомендовано), Австралія (від 1 до 15 років рекомендовано, з обов'язковим верхнім страхувальним ременем), Нова Зеландія (від 5 до 8 років тільки на сидіннях зі страхувальним ременем).

Дотримуючись правил дорожнього руху і правил перевезення дітей в автомобілі, ваша подорож по Україні або в інші країни не буде затьмарена ні аваріями, ні непотрібними штрафами. Отримуйте задоволення від сімейного туризму і будьте уважними на дорогах!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner