Кошик
6 відгуків

Дитячі мобілі і дуги

Буквально з другого місяця життя для дітей важливо розвиток слуху, вони починають активно реагувати на звук, знайомитися з музикою. Саме в цей період найбільш затребувані дитячі мобілі і дуги на ліжечко, які ми пропонуємо взяти напрокат строком від 1 дня.

У нас ви знайдете електронний музичний мобіль як для хлопчика, так і для дівчинки. Можна вибрати універсальну карусель, адже, по суті, для дитини важливо, щоб іграшка була барвистою і яскравою, а кольори особливого значення не мають.

 

Карусель з музикою для дівчинки і хлопчика

 

Якщо причепити карусель на ліжечко з музикою, то засипання малюка пройде набагато спокійніше і швидше. Є моделі для дівчаток з феями, квітами або метеликами, а також для хлопчиків з яскравими машинками.

Великий вибір часто заводить у глухий кут, тому дуже великою популярністю користується послуга надання таких іграшок напрокат. Взяти в оренду їх можна навіть на 1 день. Цього буде достатньо, щоб визначитися, сподобалася дитині електронна музична іграшка чи ні.

 

Електронні музичні мобілі і дуги напрокат

 

Музичні дуги і мобілі легко встановлюються на ліжечко. При цьому досить надійне кріплення, і можна не переживати, що конструкція може завалитися та травмувати дитину. Електронні компоненти містять плати,  на яких записано кілька мелодій. Регулювати можна і швидкість руху. Додатково мобіль може бути оснащений підсвічуванням, в тому числі, і проекційної.

Музичні мобілі і дуги виконані з безпечних сертифікованих матеріалів, що не мають стороннього запаху і підходять для використання маленькими дітьми.

Взяти напрокат можна на будь-яку кількість днів. Це економічно обґрунтовано і вигідно.

 

Взяти мобілі і дуги на ліжечко в оренду

 

Встановлені на ліжечко електронні мобілі діють на дитину заспокійливо. Він стежить за іграшками, слухає звуки. Дуже часто є опція білого шуму, який має доведений ефект і на думку неврологів допомагає істотно поліпшити сон, і навіть є профілактикою дитячих кольок. 

Малюкам часто все дуже швидко набридає, тому часто недоцільно витрачати багато коштів на дорогі іграшки. Економічно набагато вигідніше брати їх в оренду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner