Кошик
6 відгуків

Відеоняні і радіоняні

З тих пір, як відеоняні і радіоняні з'явилися в нашому побуті, догляд навіть за маленькою дитиною вийшов абсолютно на новий рівень. Техніка різних брендів, найбільш популярним з яких є Motorola, має безліч нюансів і відрізняється різноманітністю моделей. Ідеально підібрати пристрій під себе допоможе послуга здачі в оренду.

Взяти напрокат необхідне обладнання можна дуже просто. Наші консультанти проведуть інструктаж по використанню, відповідять на всі можливі питання. Доступна вартість не вдарить по сімейному бюджету.

 

Сучасні відеоняні і радіоняні з камерою напрокат

 

Радіоняні, так само як і відеоняні можуть бути дротяними і бездротовими. Найбільшою популярністю із-за максимальної простоти установки і експлуатації користуються другі. Немає нічого зручніше, ніж встановити базу в зручному місці для вас, а рацію чи камеру розмістити в дитячій кімнаті малюка.

Радіоняні дозволяють гранично рано відселити грудничка в окрему кімнату. Це є правильною організацією сну дитини, він звикає до самостійного засипання, не плаче і не рветься в батьківське ліжко. За допомогою радіоняні можна почути навіть як малюк сопе і перевертається, не кажучи вже про крику.

Коли малюк підросте, стежити за ним простіше за допомогою відеоняні. Так можна відправитися на кухню, залишивши карапуза в манежі і не переживати, що він зробить щось не так. Використовувати відеоняні можна і для контролю, наприклад, як підростаючий малюк виконав доручення скласти свої іграшки чи зробив уроки.

 

Дитяча техніка Motorola в оренду

 

Motorola випускає радіоняні і відеоняні з різним функціоналом. Найбільш просунуті і вдалі моделі ми пропонуємо вам взяти в оренду. Надійна техніка працює без збоїв, надається напрокат в робочому стані, з зарядженими акумуляторами.

Відеоняні Motorola здатні передавати картинку з хорошим дозволом, чутливі камери придатні і для зйомки в умовах обмеженої освітленості. Приємно дивує і чистота переданого звуку.

Щоб вибрати пристрій, найбільш підходяще вам, візьміть напрокат кілька моделей. Так буде простіше визначити пристрій, який вам треба. Якщо ж радіоняня або відеоняня потрібні в оренду на певну дату, краще заздалегідь забронювати техніку, щоб не переживати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner