Кошик
6 відгуків

Розвиваючі килимки

останні дослідження в області педіатрії говорять про те, що максимально швидко дитина розвивається, якщо максимум часу проводить на твердій поверхні, а найбезпечнішим місцем є підлога. Природно в такому випадку на допомогу приходять дитячі розвиваючі килимки. Такі вироби для малюків можуть різнитися як за розміром, так і по функціоналу.

у нас в розділі ви знайдете розвиваючі килимки для немовлят, які можна взяти в оренду. Речі для дітей напрокат коштують недорого, при цьому можуть виручити в самій ситуації.

 

Дитячі розвиваючі килимки напрокат

 

Щоб спробувати ту чи іншу модель розвиваючого килимка для немовлят, необов'язково її відразу купувати, адже є можливість взяти їх напрокат. Це вигідно ще й тоді, коли до вас у гості мають приїхати люди з малюком. Їм доведеться тягти менше вантажу, а необхідна річ, щоб звільнити руки, вже буде.

Дитячі розвиваючі килимки рекомендовані ВООЗ та американською асоціацією педіатрії. Оптимально м'яка поверхня робить перебування малюка на такій поверхні повністю безпечною, навіть якщо річ викладена на голий підлогу. Непромокальне антиалергенне покриття приємно на дотик. Яскраві фарби привертають увагу малюка, а різні фактури і шелестять елементи надовго займуть дитини.

 

Сучасні розвиваючі килимки для немовлят і малюків старше

 

Для немовлят, які ще не повзають і не сидять, підійде невелика модель, бажано з мобілем, щоб відволікти дитину цікавими мелодіями і рухами. Для малюків старше краще взяти великі розвиваючі килимки без бортів і дуг, щоб дитина могла безперешкодно пересуватися.

На якості розвиваючого килимка не варто економити, так як ця річ має тривалий контакт з шкірою дитини. Не менш важливо, щоб усі елементи були досить надійно зафіксовані.

 

Взяти килимки для дітей в оренду

 

Мы предлагаем взять любые развивающие коврики для детей в аренду. Если дата критично важна (например, к походу в гости или приему их у себя), то лучше договориться на определенное время заранее. У нас большой ассортимент и вы точно подберете то, что понравится вашему ребенку.

Остались вопросы о том, как происходит процедура сдачи вещи напрокат, звоните. Наши условия выгодные и доступные для всех!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner