Кошик
6 відгуків

Дитячі ходунки, штовхачі

Всім батькам знайома ситуація, коли певні дитячі іграшки і приналежності використовувалися пару днів або місяців, а потім припадали пилом у шафі без діла. При цьому на їх придбання було витрачено чимала сума. Компанія «Барабака» пропонує рішення цієї проблеми — товари напрокат від 1 дня. Дитячі ходунки використовуються з 7-8 місяців для дітей, які не вміють ходити, але проявляють до цього заняття підвищений інтерес. Різноманітні штовхачі для дівчаток і оригінальні моделі для хлопчиків неодмінно зацікавлять дитину. Ходунки для дітей   стимуляція їх інтересу до самостійного пересування. Крім того, вони забезпечують безпеку. Ходунки-ігрові центри зацікавлять дитину ще більше, завдяки значній кількості яскравих елементів.

 

Особливості дитячих ходунків для хлопчиків і дівчаток

 

  • Виконані з якісних міцних матеріалів, завдяки яким витримують будь-які навантаження, зберігаючи ідеальний вигляд.
  • Всі дитячі ходунки виглядають як нові, без дефектів.
  • В конструкції музичних моделей для хлопчиків і дівчаток передбачена ігрова панель з цікавими іграшками, музикою та підсвіткою.
  • Легкі колеса допомагають дитині вільно рухатися, мають стопор.
  • Вироби легко складаються, підходять для транспортування.
  • Для захисту ніг розроблена система безпеки.
  • Моделі для дівчаток і хлопчиків відрізняються яскравим дизайном.
  • Отримати товари напрокат можна за доступною вартості.

 

Чим відрізняються ходунки для дітей від штовхачів

 

Оригінальні штовхачі відрізняються від ходунків для дітей тим, що малюк повинен самостійно їх штовхати. Для цього в конструкції передбачена ручка спереду. В ходунки дитини батьки садять, а з штовхачами він може звертатися сам — возити, сидіти, використовувати як підставку до іграшок.

Модель для дівчаток і хлопчиків мають різні цікаві деталі, що розвивають дрібну моторику рук. Штовхачі   опора для дитини, який ще не навчився ходити. З фізіологічної точки зору вони безпечніше, ніж звичайні ходунки. Напрокат можна взяти обидва варіанти, щоб подивитися який сподобається малюкові більше.

 

Ходунки-ігрові центри напрокат

 

Отличаются ходунки-игровые центры яркостью и оригинальностью. Они привлекают внимание малыша, учат его концентрировать внимание, развивают моторику.

Все элементы конструкции выполнены с учетом требований к безопасности. Если взять напрокат оригинальные музыкальные модели, то восторг и радость ребенка гарантированы. Продукция чистая, представлена в отличном состоянии.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner