Кошик
6 відгуків

Треба обов'язково мати дитячі автокрісла, щоб захистити дитину від непередбачених ситуацій під час пересування на машині. Тільки не завжди є можливість придбати дорогу модель. Автомобільні крісла для дітей потрібні лише в певний період або для подорожі, а в інший час у їх використанні немає потреби. В інтернет-магазині «Барабака» дбайливі батьки можуть замовити прокат дитячих товарів. В окремому розділі можна знайти аксесуари для автокрісел.

 

Які бувають дитячі автокрісла

 

  • Моделі 0+ — для малюків від народження, витримують вага до 13 кг
  • Дитячі автокрісла 1 — від 9 до 18 кг, розроблені для дітей, які самостійно сидять.
  • Категорія 2 — від 15 до 36 кг, можлива трансформація в модель для старшого віку.
  • Модифікація 3 — бустер, який встановлюється в автомобілі, фіксація відбувається за допомогою штатного ременя.

 

Особливості автомобільних крісел для дітей

 

Виготовляють автомобільні крісла для дітей тільки з якісних матеріалів, безпечних для дитини. Всі елементи витримують навантаження, що виникають при активній експлуатації.

Спинка, підголовник і ремені регулюються, тому батьки з легкістю створять малюкові комфортні умови, навіть для тривалої подорожі. Для встановлення автокрісел і фіксації їх у машині застосовується система Isofix. При використанні першої, другої та третьої категорій дитина пристібається штатними ременями, які є в кожному транспортному засобі.

У всіх моделях передбачені п'ятиточкові ремені для забезпечення високого рівня безпеки. Конструкція розроблена так, щоб пом'якшити удар під час аварії і мінімізувати серйозні травми.

В асортимент включена продукція, що знаходиться в ідеальному стані. Якість виробів перевірена на практиці і підтверджується споживачами. Прокат дозволяє використовувати для своєї дитини тільки кращі вироби від відомих виробників, не витрачаючи при цьому великі суми з бюджету.

 

Якісні аксесуари для автокрісел

 

Використання автомобільного крісла обов'язково, а не бажанням батьків. Адже під час аварії його наявність може врятувати дитині життя. Завдяки великому асортименту підібрати дитяче крісло для автомобіля під вагу і вік дитини легко. Крім того, пропонуються різні аксесуари для автокрісел.

Продукція тестується і має всю необхідну документацію для підтвердження бездоганної якості. Компанія пропонує замовити прокат всіх необхідних пристосувань для забезпечення надійного захисту дитини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner