Кошик
6 відгуків

П'ять способів зробити життя батьків простіше 😃

П'ять способів зробити життя батьків простіше 😃

П'ять способів зробити життя батьків простіше 😃


Ви відчуваєте себе втомленою і пригніченою ще до того, як вип'єте ранкову чашку кави? Це лише одна з ознак емоційного вигорання, якому піддаються багато батьків. Іншими симптомами можуть бути дратівливість, емоційна відчуженість від сім'ї, депресія, відсутність мотивації тощо Якщо у вас є якісь з цих ознак, ви можете бути схильні до стресу.😥😨


Ви не самотні. Багато батьків відчувають те ж, що і ви: батьки, які поєднують роботу і виховання дитини; одинокі матері; батьки дітей з особливими потребами і т. д. Емоційне вигорання батьків стає все більш поширеним явищем. Сучасні батьки страждають від нього частіше, ніж батьки попередніх поколінь, тому що на сучасних батьків тисне міф «ідеального батька». 🤷♀️🙆♀️😊


З часом нездатність впоратися з емоційним вигорянням може викликати фізичні і емоційні проблеми. Діти при цьому також страждають від нестачі емоційного спілкування, батьківської уваги і дисципліни. Це також негативно впливає на фізичний і психічний розвиток дітей, а також на їх поведінку.


Головна складність, з якою стикаються сучасні батьки, – це те, що вони не можуть виділити час на спілкування з сім'єю. Емоційне вигорання ще більше посилює цю проблему.
Розглянемо декілька практичних порад, які допоможуть полегшити життя молодих батьків і полегшити симптоми емоційного вигорання. Дотримуючись їх, батьки зможуть знайти більше часу для своєї родини.


1. Менше часу виділяйте на покупки
Батьки можуть заощадити час, який вони витрачають на покупки. Для цього можна купувати товари в Інтернет-магазинах. Покупки одягу або електроніки за допомогою Інтернету вже стали звичним явищем, але можна так само купувати і підгузки, побутову хімію, дитяче харчування та інші необхідні товари. Інтернет-покупки допоможуть вам заощадити не тільки час, але часто і гроші.
2. Купуйте товари оптом
Оптові покупки підгузників або побутової хімії позбавлять вас від необхідності бігти в магазин в самий невідповідний момент. Крім того, оптові покупки обійдуться вам дешевше.
3. Користуйтеся службами доставки
Служби доставки допоможуть вам не тільки отримати товари, замовлені в Інтернет-магазинах. З їх допомогою ви зможете, наприклад, замовити їжу в ресторані, якщо не встигаєте приготувати вечерю. Служби доставки допоможуть вам заощадити час і трохи розвантажити ваш щільний графік.
4. Готуйте їжу з запасом
Якщо у вас багато часу йде на приготування їжі, готуйте з запасом. Частина приготовленої їжі ви можете заморозити і використовувати тоді, коли у вас не буде вистачати часу. Коли ви пізно повернетеся з роботи додому, а вам ще потрібно буде відвести дитину на тренування, ви зрозумієте, що вчинили розумно.
5. Скоротіть час на перегляд соціальних мереж
Якщо ви будете менше часу проводити в соціальних мережах, це не тільки заощадить вам купу часу, а й позитивно позначиться на ваших емоціях. Саме в соціальних мережах культивується міф про ідеальних батьків. Просиджуючи багато часу в соцмережах, ви можете відчути себе неідеальними і з-за цього відчувати почуття провини. Пам'ятайте, що ідеальних батьків не існує, і, якщо ви дбаєте про свою дитину, то цілком доречні в цій ролі. Ніхто не ідеальний, всі батьки роблять помилки.👨👩👧👧🤱🏼🧏♀️😘❤️

Ми вас любимо, ваша прокат Барабака!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner