Кошик
6 відгуків

Як вибрати дитяче автокрісло?

Як вибрати дитяче автокрісло?

 Обираємо дитяче автокрісло 

Підбираючи автокрісло для своєї дитини, ви повинні орієнтуватися насамперед на вагу дитини, а не на його вік. За Європейською класифікацією всі дитячі автомобільні сидіння діляться на чотири групи.

· Група 0+. Вага: до 13 кг У перші місяці життя діти ще не вміють сидіти, тому для них потрібні пристосування, в яких можна розташуватися лежачі. Автолюльки – це ті ж люльки від колясок, які можуть закріплюватися на задньому сидінні машини за допомогою спеціальних ременів. Дитина фіксується широким і м'яким яким ременем, а навколо голови розташовується додатковий захист. Однак результати випробувань показують, що автолюльки не забезпечують надійної безпеки і поступаються крісел-переноскам.

· Група 0+1. Вага: до 18 кг Інший варіант, більш безпечний для немовляти – крісло-переноска, в якому малюк може лежати. Воно кріпиться штатним триточковим ременем безпеки і внутрішні ременями.Автокрісла цієї групи універсальні і можуть використовуватися і як перенесення, і як зручний стільчик для дитини.

· Група 1. Вага: від 9 до 18 кг Ці крісла, як правило, мають кілька положень нахилу spini – дитина ще маленький, в дорозі він може заснути, і бажано, щоб йому було зручно. Саме надійне пристрій для утримання дитини в машині – це система п'ятому ятиточкових ременів безпеки.

· Група 2 і 3. Вага: від 15 до 36 кг.Для дітей більш старшого віку випускають автокрісла, у яких замість використання його внутрішніх ременів переходять до звичайних автомобільних ременів безпеки. Коли дитина підросте, спинку такого автокрісла можна зняти, залишивши тільки сидіння.

Пам " ятайте, що головним у питанні потрібне чи не потрібне автокрісло є, перш за все, безпека і здоров'я ваших дітей!

    

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner